yamans inşaat
yamans inşaat
yamans inşaat

Hakkımızda

Yamans Şirketler Grubu'nun temeli 2006 yılında İstanbul'da atılmıştır. Taahhüt sektöründe faaliyet gösteren Yamans İnşaat, sonrasında Enya Gayrimenkul ve son olarakta Yamans Elektromekanik'in kurulması ile birlikte şirketlerimiz Yamans Şirketler Grubu bünyesinde toplanmıştır.
 
Konusunda uzman kadrosuyla ve sürekli kalite anlayışı ile çalışmakta olan şirketler grubumuz; genel müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme, elektromekanik ve proje yönetimi konusunda faaliyet göstermektedir.
 
İnşaat alanındaki şirketleri ile birçok marka ve ürün çeşidiyle en iyi hizmet sunma gayretinde olan şirketler grubumuz, ürün portföyündeki çeşitliliğini her geçen gün arttırmakta ve yeni proje ve uygulama kalitesi ile müşterilerin talep ve beğenisine sunmaktadır.
 
Yamans Şirketler Grubu teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi çözümler ile kaliteyi ve konforu arttırarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Kalite, güven, müşteri memnuniyeti, iş sağlığı ve güvenliği aynı zamanda doğaya saygı ilkelerinden vazgeçmeden sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.